Oáza chutí
v Bedřichově
+420 731 411 863 Rezervace
Rezervace
+420 731 411 863 premier@jizerskehotely.cz

 

Vítejte na stránkách naší marmeládovny!
 
Celoročně pro Vás připravujeme na hotelu Premier tradiční i méně tradiční druhy všech marmelád a džemů.
Jejich nabídka se odvíjí od ročního období a našich chuťových nápadů. Používáme k tomu med od našich včelařů, různé druhy likérů, whisky, koření a bylinek a samozřejmě také kombinace různých druhů ovoce, kdy celek vytváří jedinečnou hru chutí.
Na druhou stranu je ale úžasné vařit i marmelády bez příchutí, např. čistě jahodovou, angreštovou nebo meruňkovou a připomenout si tak opravdovou chuť ovoce, na kterou mnozí z nás už úplně zapomněli, neboť nabídka z obchodů je jí hodně vzdálená.
 
Naše marmelády neobsahují žádné škodlivé konzervační látky, vaříme ČISTĚ, to znamená, BEZ PŘIDANÉ CHEMIE.
 
Marmelády jsou tedy 100% vhodné i pro děti. 

V nabídce máme i marmeládovou edici S LIŠKOU. Každá naše sklenička označená logem lišky bude BEZ CUKRU. Slazená pouze 100% jablečnou šťávou. 

 
Krásný den a mnoho chutí Vám přejí
Anna a Lucie, Naivní marmelády
 
Co se nám povedlo   

Gold Winners 2018 - Award Winners, Dalemain, England 

Získali jsme zlatou medaili za pomerančovou marmeládu. A stříbrnou medail za naši citrónovou marmeládu se žlutým kiwi.V roce 2018 se tak jako v minulých letech, do světové marmeládové soutěže přihlásilo více marmeládoven z ČR. Je to úžasné, neboť je vidět, že Češi prostě marmelády umí.

Touto cestou bychom chtěli poblahopřát  zlatým, stříbrným a bronzovým vítězům z ČR! Gratulujeme!

Výrobek roku Libereckého kraje 2018

Na Krajských dožínkách v Bílém kostele, jsem přebraly ocenění Výrobek roku Libereckého kraje  za -  Jablečný extra džem s rozmarýnem a javorovým sirupem

Regionální produkt Jizerské hory 

Již od roku 2014 jsme oficiálnémi držiteli označení Regionální produkt. Najdete v mapkách i letáčcích regionálních produktů. 

Na co se můžete v nejbližší době těšit..? 

Budeme vařit marmelády z bio citrusů z řecké farmy :)

Zapojili jsme se do solidárního importu produktů z řeckých farem. Co to znamená? My tak získáme ovoce pro své marmelády, které je čerstvě sklizené a řečtí farmáři zase 67% z ceny za kilogram ovoce. Mohou se pak starat o ovocné sady tak, aby kromě úrody byl v sadech prostor i pro biodiverzitu: rostliny, ptáky, hmyz. Nákupem ovoce z řeckých farem jsme se rozhodli podporovat solidární ekonomiku a ekologický způsob hospodaření.Můžete se tak těšit na citrónové marmelády různých příchutí, marmeládu z krvavých pomerančů nebo nově bergamotovou marmeládu. 

Jak a kde lze marmelády zakoupit

Veškeré marmelády, džemy a čatní lze zakoupit přímo u nás, v Jizerských horách, v hotelu Premier v Bedřichově. Pro ty, co to k nám mají přece jen dál a nemohou přijet je k dispozici náš e-shop www.frestpremier.cz 

Projekt Naivní marmelády byl finančně podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje, Programu č. 2.5 – Podpora regionálních výrobků, výrobců a tradičních řemesel na projekt s názvem „Naivní marmelády“.

1550NWE.jpg