Oáza klidu
v Bedřichově
+420 731 411 863 Rezervace
Rezervace
+420 731 411 863 premier@jizerskehotely.cz

Havajská masáž Lomi Lomi

Havajská masáž je kouzelným smyslovým zážitkem a právem se považuje za perlu mezi masážemi. Umí očarovat luxusem, výjimečností a originalitou. Základním prvkem masáže jsou rytmické pohyby po klientově těle s využitím harmonické hudby. Havajská masáž Lomi Lomi využívá velmi plynulých, měkkých i hlubokých technik a je prováděná hlavně předloktím a lokty s využitím váhy a těžiště těla.  Masáž je vhodná především pro klienty, kteří jsou denně vystavováni psychickému a fyzickému tlaku, při přepracovanosti a nesoustředěnosti, častých bolestech celého organismu, pocitech ztuhlosti svalů a kloubních spojení, vnitřní nerovnováze, nervozitě a podráždění.

90 minut / 1 250,- Kč 

Energetická masáž „Dech života“

Energetická masáž „Dech života“ je sestava více druhů masáží, jejichž cílem je rozproudit životní sílu našeho těla. Tahy jsou prováděny po celé délce těla bez přerušení plynulého toku masáže. Důraz je kladen především do oblasti energetických center, která jsou zodpovědná za normální proudění naší životní energie. Jejich aktivováním dochází do volného průtoku energie v těle a odbourávání psychofyzických blokád v různých částech těla. 

90 minut / 1 250,- Kč

Shiatsu masáž

Shiatsu je masážní technika pocházející z Japonska využívající prvky tradiční čínské medicíny. Účinná a mocná terapie, která dostane Vaše tělo zpět do rovnováhy. Působí na energetické dráhy těla, uvolňuje zablokovanou energii, napomáhá regeneraci svalů a navrací postavení kostí a kloubů do optimální pozice. Terapie je vhodná pro ty, kteří chtějí navodit pocit vnitřní vyrovnanosti, síly a energie, pro sportovce-jako regenerace po výkonu tak i jako řešení nebo prevence dalších zdravotních problémů. Shiatsu se provádí v pohodlném oblečení na zemi na žíněnce (futon).

60 min. 1250,-Kč