Oáza klidu
v Bedřichově
+420 731 411 863 Rezervace
Rezervace
+420 731 411 863 premier@jizerskehotely.cz

Masáže Comfort Zone

Je nám to moc líto, ale tyto masáže nyní bohužel nelze rezervovat. 

Comfort Zone pro Vás bude k dispozici od 1. 8. 2019    ...Děkujeme za pochopení

Drazí hosté,

hotel Premier si pro Vás připravil nabídku v podobě luxusní péče o tělo ve spolupráci s italskou kosmetickou značkou Comfort Zone. Jedná se o profesionální italskou spa kosmetiku, která dosáhla mnoha světových ocenění. 

V libereckém kraji si tak právě u nás budete moci dopřát ucelený koncept luxusní péče. Nechte se hýčkat a rozmazlovat, relaxujte, odpočívejte, získejte zpět svou vitalitu a zdraví… Masáže lze objednat na telefonním čísle 731 411 863 a nebo přímo na recepci hotelu.

OŠETŘENÍ TRANQUILITY RITUAL ANTI - STRESS

Špičkové aroma ošetření proti stresu pro celé tělo. Nejprve terapeutka uvolní nejsilnější bloky, aby umožnila hluboké dýchání. Vaše tělo se začne nádherně uvolňovat a připravovat na následnou masáž. Rozehřátá směs vody a vonného oleje, která se změní na hedvábné mléko, se nanáší na celé tělo pomocí štětce. Vaše tělo se dokonale uvolní a prohřeje. Teprve poté bere terapeutka sametově hebký krém bohatý na éterické oleje a hydratační složky a začíná hloubkovou relaxační masáž. Okolí páteře, zad, ramen a šíje se neuvěřitelně uvolní. Paže, nohy a klouby se zbavují napětí, ztuhlosti a bolesti.

Délka: 60 minut /Cena: 1 250,- Kč

BACK AND NECK

Uvolňující a revitalizační rituál pro záda a šíji. Jedinečná lázeňská relaxace proti ztuhlosti zad, šíje a bolestem hlavy. Zatímco samozahřívací bahno z bretaňských řas příjemně perlí a uvolňuje ztuhlá záda, užíváte si revitalizační a osvěžující masáž hlavy. Nakonec přijde hloubková masáž zad. Odcházíte bezstarostní a uvolnění. Skvělé proti stresu a přetížení.

Délka: 60 minut / Cena:  1150,- Kč

HOT STONE MASSAGE

Hluboce uklidňující a smyslné ošetření, které zajišťuje tolik podstatný detoxikační, relaxační a odvodňující účinek. Během masáže jsou používány vyhřívané čedičové kameny a léčebné silice. Ošetření zmírňuje bolesti ve svalech, zrychluje metabolismus a uvolňuje tkáně.

Délka: 60 minut / Cena: 1 050,- Kč

 

AROMASOUL ELEMENTS MASSAGE RITUAL

Masáž čtyř kontinentů. Nová unikátní relaxační masáž obsahuje ty nejlepší prvky tradičních technik ze čtyř koutů světa.  Spojuje zde tak energii tradičních principů čínské tui-na masáže, středomořské římské techniky, indické prohřívací masáže a relaxační arabské techniky. Sami si zvolíte jednu ze čtyř vonných směsí podle svého duševního rozpoložení. Terapeut přizpůsobí intenzitu a masáž přímo dle Vašich přání a vytvoří tak nádhernou, neopakovatelnou atmosféru, pokaždé jinou, přesně takovou, kterou potřebujete.

Oriental: ylang ylang, jasmín, vanilka
Mediterranean: mandarinka, citron, pomeranč, bergamot, anýz, oregano, bazalka
Indian: Cedr, jalovec, guajakové dřevo, pačuli, levandule, bergamot, muškátový oříšek, kardamom, černý pepř, tonka
Arabian: Mandarinka, vetiver, citron, myrta, santal, ambra, pačule, levandule, pryskyřice, jalovec, skořice, eukalyptus, muškát, zázvor, kmín

Délka 60 minut / Cena: 980,- Kč    Cena  včetně peelingu obličeje: 1 150,- Kč

 

BODY STRATEGIST + CELLULITE REMODELLER

Intenzivní, zeštíhlující a prokrvující ošetření určené na odolné tukové polštáře a pokročilé stupně celulitidy. Anticelulitidní masáž s modelujícím, zahřívacím a odvodňujícím zábalem z mořských řas, kofeinu, karnitinu a escinu, stimuluje lipolýzu a podporuje mikrocirkulaci tkání. Po dobu zábalu odpočíváte při antistresové masáži hlavy a obličeje. Během ošetření dochází k hloubkovému okysličení, zpevnění a remineralizaci pokožky.  Dochází k viditelnému zmírnění celulitidy a zpevnění kontur těla.

Délka 60 minut / Cena: 1 150,- Kč    Cena včetně peelingu celého těla: 1 450,- Kč

 

1357OWV.jpg