Oáza klidu
v Bedřichově
+420 731 411 863 Rezervace
Rezervace
+420 731 411 863 premier@jizerskehotely.cz

Město bižuterie - Jablonec nad Nisou

Prodejní centrum PALACE PLUS je jednou z významných marketingových a obchodních aktivit Svazu výrobců skla a bižuterie. Svaz sdružuje 50 regionálních výrobců, obchodníků a odborných škol. Členem Svazu je také Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou.

V prodejním centru PALACE PLUS najdete na jednom místě všechny druhy tradiční jablonecké bižuterie v moderním designu, trendových barvách a netradičních kombinacích.

Zájemci o hobby tvorbu bižuterie si vyberou perle a perličky v nekonečném množství barev, tvarů a povrchových úprav, komponenty k výrobě bižuterie a také potřebné nářadí – kleště a různé pomůcky, a to jednotlivě, nebo jako dárkové sady.

Milovníci tradičních vánoc a velikonoc u nás celoročně najdou české skleněné ručně vyráběné a dekorované ozdoby. Nabízíme také užitkové sklo od několika českých výrobců.

Světoznámá společnost PRECIOSA má u nás prodejní místo specializované na stříbrný šperk s kameny PRECIOSA a na broušené dárky a dekorace.

V Centru PALACE PLUS pořádáme workshopy, předvádění výroby a setkání s módou. Informace o nich získáte na našich stránkách a v některých mediích.

Otevírací doba kamenného obchodu:
Po - Pá: 9 - 17:00
So: 9 - 12:00

Na vyžádání od nás v hotelové recepci obdržíte slevový kuponek s 10% slevou.

 

1033YTg.jpg1034Y2E.jpg1035OGE.jpg1036YTI.jpg