Oáza klidu
v Bedřichově
+420 731 411 863 Rezervace
Rezervace
+420 731 411 863 premier@jizerskehotely.cz

O hotelu

Vážení hosté,

děkujeme Vám za Váš projevený zájem a dovolte nám, abychom Vás v krátkosti seznámili s chodem a myšlenkou našeho hotelu.

Hotel Premier se drží svého sloganu "Oaza klidu v Bedřichově" a zajistiťuje pro Vás maximální klid a odpočinek se službami na té nejvyšší úrovni. Hotel je laděn v příjemných uklidňujících a teplých barvách, které v kombinaci s vůní svíček a příjemnou hudbou vytváří pohodovou atmosféru.

Okolí hotelu obklopují pastviny, lesy a příroda. Zárukou tedy je, že Vás nebude budit hluk aut ani davy lidí. Maximální soukromí zajišťuje také fakt, že náš hotel má pouze 38 lůžek a nepořádá žádné ubytovací balíčky ani akce podobného typu.

Hlavní "Jizersko - horská třída", rozhledna Královka a Hrabětické louky se však nacházejí pouze cca 150 metrů od hotelu, což ale v žádném případě nenarušuje jeho klidnou atmosférmu. Hotel Premier, byť všemu blízko, je jaksi svým výborným umístěním vytrhnut okolnímu hluku a shonu.

Město Jablonec nad Nisou a Liberec jsou vzdáleny cca 20 minut jízdy autem. Naším cílem je poskytnout Vám naprostý komfort a profesionální služby na všech úsecích hotelu. Jde nám především o váš klid a odpočinek. 

V případě Vašich dalších otázek se neváhejte obrátit na personál našeho hotelu. Ve všech Vašich požadavcích se Vám budeme snažit maximálně vyjít vstříc.

Eco and bio friendly