Místo stvořené
pro odpočinek
+420 731 411 863 Rezervace
Rezervace
+420 731 411 863 premier@jizerskehotely.cz

Masáž zad a šíje

Masáž slouží k uvolnění svalového napětí u přetížených nebo naopak ochablých svalů. Tato příjemná forma relaxace je vhodná tam, kde je šíjové, trapézové a zádové svalstvo ztuhlé, například dlouhodobým sezením. Pomůže při bolestech hlavy a krční páteře, napomůže správnému dýchání a držení těla, odbourává stres a uvolňuje psychiku.

60 minut/ 890,- Kč

Profesionální sportovní masáž

Tato masáž Vám uvolní napětí a ztuhlost namožených svalů po vydatném sportovním výkonu,  a nebo náročném pracovním týdnu. Pomáhá také k odstranění stresu, bolesti hlavy či nespavosti. Má příznivé účinky na krevní a lymfatický oběh což zaručuje zlepšení obranyschopnosti těla. Před touto masáží je ideální prohřátí v sauně, a nebo vířivce. Sportovní masáž doporučujeme především klientům, kteří potřebují jak se říká "prokřupnout". Je prováděna profesionálním sportovním masérem, který spolupracuje například s dálkovým běžcem na lyžích Stanislavem Řezáčem a Jiřím Ročárkem. Nečekejte tedy žádné hlazení :)  

Délka: 60 minut/ cena 1150,-Kč

 

Hot stone masáž 

Hluboce uklidňující a smyslné ošetření, které zajišťuje tolik podstatný detoxikační, relaxační a odvodňující účinek. Během masáže jsou používány vyhřívané čedičové kameny. Ošetření zmírňuje bolesti ve svalech, zrychluje metabolismus a uvolňuje tkáně.

Délka: 60 minut / Cena: 1 050,- Kč

 

Masáž rukou a nohou

Při této masáži dochází k uvolnění svalů stehen, lýtek, chodidel, ramen a rukou. Dochází k relaxačnímu efektu uvolnění svalového napětí, odstranění nadbytečné kyseliny mléčné ze svalů, ztrátě pocitu těžkých a unavených nohou. Lepší prokrvení pokožky přispěje k vyloučení toxinů z těla.

40 minut / 600,- Kč