Místo stvořené
pro odpočinek
+420 731 411 863 Rezervace
Rezervace
+420 731 411 863 premier@jizerskehotely.cz

 

Havajská masáž Lomi Lomi

Havajská masáž je kouzelným smyslovým zážitkem a právem se považuje za perlu mezi masážemi. Umí očarovat luxusem, výjimečností a originalitou. Základním prvkem masáže jsou rytmické pohyby po klientově těle s využitím harmonické hudby. Havajská masáž Lomi Lomi využívá velmi plynulých, měkkých i hlubokých technik a je prováděná hlavně předloktím a lokty s využitím váhy a těžiště těla.  Masáž je vhodná především pro klienty, kteří jsou denně vystavováni psychickému a fyzickému tlaku, při přepracovanosti a nesoustředěnosti, častých bolestech celého organismu, pocitech ztuhlosti svalů a kloubních spojení, vnitřní nerovnováze, nervozitě a podráždění.

90 minut / 1 250,- Kč + masáž obličeje 100 minut  / 1 350,- Kč

 

Energetická masáž „Dech života“ 

Energetická masáž „Dech života“ je sestava více druhů masáží, jejichž cílem je rozproudit životní sílu našeho těla. Tahy jsou prováděny po celé délce těla bez přerušení plynulého toku masáže. Důraz je kladen především do oblasti energetických center, která jsou zodpovědná za normální proudění naší životní energie. Jejich aktivováním dochází do volného průtoku energie v těle a odbourávání psychofyzických blokád v různých částech těla. 

90 minut / 1 250,- Kč

 

Masáž zad a šíje

Masáž slouží k uvolnění svalového napětí u přetížených nebo naopak ochablých svalů. Tato příjemná forma relaxace je vhodná tam, kde je šíjové, trapézové a zádové svalstvo ztuhlé, například dlouhodobým sezením. Pomůže při bolestech hlavy a krční páteře, napomůže správnému dýchání a držení těla, odbourává stres a uvolňuje psychiku.

60 minut/ 890,- Kč

 

Masáž rukou a nohou

Při této masáži dochází k uvolnění svalů stehen, lýtek, chodidel, ramen a rukou. Dochází k relaxačnímu efektu uvolnění svalového napětí, odstranění nadbytečné kyseliny mléčné ze svalů, ztrátě pocitu těžkých a unavených nohou. Lepší prokrvení pokožky přispěje k vyloučení toxinů z těla.

40 minut / 600,- Kč